Užsiėmimų tvarkaraštis

Sporto klubų valdymo programoje Sportinn užsiėmimo tvarkaraščio naujas funkcionalumas


Sporto klubų valdymo programoje Sportinn | Užsiėmimų tvarkaraštis – naujas funkcionalumas. Nuo šiol sporto klubų valdymo programoje Sportinn kuriant naują užsiėmimą galėsite nurodyti ne tik užsiėmimo pavadinimą, trukmę, trenerį ir aprašymą, taip pat galėsite pasirinkti ar naujai kurimą užsiėmimą rodyti kliento tvarkaraštyje ar ne. Šis naujas funkcionalumas taip pat galioja ir seniau sukurtiems užsiėmimams. Jums tiesiog reikia atsidaryti norimo užsiėmimo redagavimo formą ir pažymėti ar tai Vidinis užsiėmimas ar ne. Jei vidinis prie savybės „Vidinis“ uždedate varnelę compete-the-self-check-below-ey7akc-clipart, nei užsiėmimas ne vidinis, vadinasi varnelės uždėti nereikia.

Jūsų sporto klubo administratorė, sporto klubų valdymo programoje Sportinn kurdama užsiėmimą „Užsiėmimų plane“ užsiėmimą visuomet matys. Nesvarbu ar nurodyta, kad tai vidinis, ar ne vidinis užsiėmimas. Klientas prisijungęs prie savo aplinkos užsiėmimą matyts tik tuo atveju, jei prie užsiėmimo nepažymėta, kad užsiėmimas „Vidinis“. Tokiu atveju klientas savo aplinkoje matys užsiėmimą ir galės registruotis į užsiėmimą nurodytu laiku. Taip pat klientas savo aplinkoje galės atšaukti užsiėmimą. Primename, kad yra įdiegtas kliento užsiėmimo atšaukimas sporto klubų valdymo programoje Sportinn. Klientas užsiėmimo negali atšaukti likus mažiau nei 3 val. iki užsiėmimo. Sporto valdymo programos Sportinn Jūsų klubo administratorei yra palikta galimybė atšaukti užsiėmimą, jei klientas nurodo svarias priežastis. Klientui neatvykus, jau Jūsų pasirinkimas ar nuskaityti apsilankymą ar ne.

Jei sporto valdymo programoje prie užsiėmimo nurodyta, kad užsiėmimas „Vidinis“ vadinasi, šis užsiėmimas skirtas Sporto klubo vidinei organizacijai. Klientas prisijungęs prie savo portalo šio užsiėmimo nematys. Tokiu atveju Jūsų sporto klubo administratorė galė rezervuoti salę papildomiems užsiėmimams, asmeninėms treniruotėms, asmeninėms šventėms, susibūrimams, susitikimams ar kita.

Jei norite daugiau informacijos apie sporto klubų valdymo sistemos  Sportinn naują užsiėmimų valdymo funkcionalumą parašykite mums info@sportinn.lt ir mes atsakysime į visus iškilusius klausimus. Taip pat išsami informacija apie sistemą ir jos atnaujinimus rasite mūsų facebook puslapyje. Šiuo metu aktyviai dirbame, tad laukite atnaujinimų. Jei turite idėju, kurias norėtumėte realizuoti, susisiekite su mumis, mes galime jas įgyvendinti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *